نزدیکترین مایا به من

نزدیکترین مکان مایا به خود را پیدا کنید

Oops! We could not locate your form.

قبل از اولین استفاده از پستانک های مایا درپوش را از پستانک جدا نموده و به مدت 3 دقیقه در آب بجوشانید. برای تمیز کردن مداوم پستانک را هر بار پس از مصرف با آب گرم و مایع شستشو دهید و از درپوش برای محافظت و جلوگیری از آلوده شدن آن استفاده نمایید.

برای ایجاد حالت ارتجاعی و نرمی در پستانک ها و پذیرش راحت آن بوسیله نوزاد یک منفذ برای ورود و خروج هوا در انتهای قسمت سیلیکونی تعبیه شده است ( سیستم هوا ). در نتیجه ممکن است برا اثر جوشاندن پستانک برای ضد عفونی مقداری از رطوبت یا آب به داخل آن نفوذ کند که کاملا عادی و طبیعی می باشد . لطفا پس از جوشاندن پستانک را برای مدتی درجای تمیز نگهداری نمایید و یا با فشار آنرا خارج نمایید وسپس پستانک را در دهان شیرخوار قرار دهید .

کودکان بعد از سن حدود پنج ماهگی نیاز به استفاده از غذاهای کمکی مثل سرلاک یا سوپ خواهند داشت. به منظور راحتی مادر و همچنین لذت بخش کردن تغذیه برای کودک، استفاده از سرلاک خوری مایا پیشنهاد می گردد. این محصول با سرپوش قاشق مانند خود، راحت ترین وسیله برای تغذیه کودک بوده و مشکل کم تجربگی مادران جوان را در این زمینه نیز حل می کند .

برای جلوگیری از تغییر فرم لب و دندان های کودک شما سرشیشه و پستانک های ارتودنسی وارد بازار شده اند پستانک ها و سرشیشه های ارتودنسی مایا کاملا متقارن با فرم کام ، لثه و دهان کودک می باشد و مکیدن این سرشیشه ها آسیبی به فک و دندان کودک نمی رساند. سرشیشه های همسان سینه مادر مایا با اقتباس از سینه مادر طراحی شده است به طوری که زمانی که کودک سرشیشه را می مکد درست مانند این است که سینه مادر را در دهان دارد بنابراین روند تکامل فک و دندان بطور کاملا طبیعی پیش می رود. سرشیشه های ارتودنسی و طبیعی مایا داری دریچه هوا و ضد نفخ می باشند (Anti-Colic) که برای پیشگیری از نفخ و دل درد کودک طراحی شده است. زمانی که کودک از سرشیشه های معمولی استفاده می کند در حین تغذیه مقداری هوا را وارد معده خود می کند که موجب نفخ و دل درد او خواهد شد. سرشیشه های ضد نفخ مایا همراه با سوراخ هایی در لبه ی آن وجود دارد که حین مکیدن شیر هوا می تواند از آن عبور کند واجازه ورود هوا به معده کودک را نخواهد داد.

تهران، خیابان مفتح شمالی، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر پلاک 40 واحد 6

88317034 – 88317025 – 88814174 – 88320067-71

Instagram
YouTube
Telegram
play_circle_filled
آپارات