موقعیت های مکانی

سرزمین رویایی لی لی پوت

سرزمین لی لی پوت اولین شهر مشاغل و مرکز تخصصی بازی و سرگرمی کودک می باشد. آموزش های شهروندی در قالب بازی به کودک و برگزاری جشن های ویژه کودکان و خدمات مرتبط با کودک در این مرکز انجام می شود. لی لی پوت شهر مشاغل بچه ها غرفه های زیاد و جذابی داره که شغل های مختلف همراه وسایل کاربردیشون در ابعاد کوچک برای استفاده همه بچه ها مهیا شده. لذت ناب تجربه یک تولد مجلل ، بدون زحمت و دردسر در اتاق مهمونی لی لی پوت، شیک ترین، زیباترین و منحصر به فردترین سالن ویژه تولد کودکان در شرق تهران با امکانات ویژه کندی بار و تولد به سبک اروپایی.

مشاهده جزییات ...
باغ موزه کتاب تهران

بچه‌ها را باید از سنین پایین با کتاب آشنا کرد تا در آینده با کتاب بیگانه نباشند. جایی که بتوانند با خیال راحت در گوشه‌ای بنشینند، بین قفسه‌ها بچرخند و کتاب بردارند، بدون اینکه کسی دلخور شود. حالا با افتتاح باغ کتاب تهران به عنوان نمایشگاه کتاب دائمی در تپه‌های عباس‌آباد این فرصت فراهم شده. در باغ کتاب تهران، یک فضای اختصاصی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده که در آن علاوه بر عرضه محصولات فرهنگی و کتاب، فضای شاد و مفرحی هم برایشان به وجود آمده. مجسمه‌ها و عروسک‌های محبوب کودکان در گوشه و کنار آن گذاشته شده و امکان بازی و سرگرمی آنها در فضایی بزرگ و جذاب به وجود آمده . سینمای کودکان هم هوس رفتن و بردن کودکان به آن را بیشتر می‌کند. خلاصه بگوییم به کمتر بچه‌ای در اینجا بد می‌گذرد.

مشاهده جزییات ...
سرزمین عجایب

سرزمین عجایب واقع درمجتمع تجاري تيراژه در غرب تهران يکي از مراکز تفريحي است که توانسته به خوبي بين مردم محبوب شود و آن هم به دليل امکانات تک و به روزي هست که دارد . به خصوص بازي ها و دستگاه هاي پيشرفته اي که در کمترجايي مي شود نمونه اي از آن را پيدا کرد . البته بازي و تفريح در اين مجموعه مخصوص بچه هاي کوچک نيست و جوانان و کلا همه اعضاي خانواده وسيله اي براي سرگرم شدن پيدا مي کنند.

مشاهده جزییات ...
خانه بازی پالادیوم

خانه بازی پالادیوم ، محیطی کاملا استاندارد و مفرح برای برگزاری جشن ها و تولد کودکان شما می باشد

انواع کلاسهای آموزشی مثل ، آشپزی ، سفالگری ، نقاشی ، شطرنج ، انگلیسی ، فرانسه ، خلاقیت کلاژ ، باله و … با روش آموزش همراه بازی برگزار می گردد

پیامهای مشاوره ای کودک ، توسط کارشناسان متخصص ، می تواند در بهبود رفتارهای کودک تاثیر گذار باشد

 

مشاهده جزییات ...