موقعیت های مکانی

بیمارستان تخصصی کودکان مفید

این بیمارستان در سال 1353 ساخته شده و جزو مراکز بهداشتی درمانی وابسته به دانشگاه شهید بهشتی و یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های کودکان تهران است. غیر ممکن است کودک شما مشکلی داشته باشد که در بیمارستان مفید به آن پرداخته نشود. در این بیمارستان درمانگاه عمومی اطفال، درمانگاه‌های تخصصی اعصاب اطفال‌، چشم پزشکی اطفال‌، جراحی اطفال و نوزادان‌، دندان‌پزشکی‌، اتاق شیر، آزمایشگاه‌، رادیولوژی‌، فیزیوتراپی و الکتروآنسفالوگرافی و ICU مخصوص نوزاد و کودک وجود دارد. یادتان باشد که این بیمارستان دولتی است و لازم نیست برای درمان کودک‌تان هزینه زیادی پرداخت کنید.

مشاهده جزییات ...
بیمارستان بهرامی

بخش زیادی از این بیمارستان که در شرق تهران قرار دارد در زمان جنگ تخریب شد اما به فاصله یک ماه دوباره شروع به کار کرد. بیمارستان بهرامی 180 تخت ثابت، 27 عضو هیئت علمی و 150 پرستار دارد و بخش‌های داخلي، نوزادان، عفوني، اورژانس، PICU، NICU، جراحي نوزادان و كودكان، خون، گوارش، قلب، كليه، غدد و فتوتراپي در آن فعال است. به علاوه در این بیمارستان درمانگاه‌های تخصصی واكسيناسيون، كليه، داخلي، قلب، گوارش، نوزادان، خون، تغذيه، اعصاب، ايمونولوژي، عفوني، غدد و واحدهاي پاراكلينيك راديولوژي، فيزيوتراپي و آزمايشگاه هم وجود دارد.

مشاهده جزییات ...
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان تهران

بیمارستان کودکان تهران در سال 1346 به وسیله چند پزشک که شاگرد دکتر قریب بودند، بنیانگذاری شد و این تنها بیمارستان خصوصی تک‌تخصصی کودکان و نوزادان در تهران است. این بیمارستان 7 طبقه در یکی از شلوغ‌ترین و پرترددترین خیابان‌های تهران قرار دارد و بخش‌های اورژانس کودکان، داخلي، جراحي کودکان و نوزادان، درمانگاه تخصصي و فوق تخصصي کودکان، شنوايي سنجي، نوار مغز، آزمایشگاه و پاتولوژي،  رادیولوژی و سونوگرافی کودکان در آن وجود دارد. این مرکز زیر نظر بخش خصوصی اداره می‌شود و درمان در آن هزینه بیشتری از بیمارستان‌های دولتی لازم دارد.
تلفن: ۳۱- تلفن: ۶۶۴۶۴۴۲۵ ، ۶۶۴۶۴۶۶۹ الی ۷۰ 

مشاهده جزییات ...
مـرکز طبی کودکان

این بیمارستان دولتی در سال 1346 افتتاح شده است. مرکز طبی کودکان را دکتر حسین اهری، با توجه به فکر دکتر قریب ساخت. دکتر قریب در سفرهایش بیمارستان‌های کودکان را دیده بود و می‌خواست چنین بیمارستانی در ایران هم باشد. این بیمارستان 245 تخت دارد و 68 عضو هیئت علمی در آن مشغول کار هستند. بخش‌های مختلفی مثل نوزادان و مراقبت‌های ویژه نوزادان، بخش مراقبت‌های ویژه کودکان، بیماری‌های عفونی، کلیه، خون، غدد و متابولیک، گوارش، قلب، جراحی کودکان و نوزادان، بیماری‌های ایمونولوژی و آلرژی، روماتولوژی، اعصاب، داخلی، جراحی اعصاب، اورولوژی، ارتوپدی، دیالیز ، واکسیناسیون، اورژانس و درمانگاه‌های فوق تخصصی کودکان در این بیمارستان وجود دارند.

تلفن: 66929234

مشاهده جزییات ...