موقعیت های مکانی

سرزمین رویایی لی لی پوت

سرزمین لی لی پوت اولین شهر مشاغل و مرکز تخصصی بازی و سرگرمی کودک می باشد. آموزش های شهروندی در قالب بازی به کودک و برگزاری جشن های ویژه کودکان و خدمات مرتبط با کودک در این مرکز انجام می شود. لی لی پوت شهر مشاغل بچه ها غرفه های زیاد و جذابی داره که شغل های مختلف همراه وسایل کاربردیشون در ابعاد کوچک برای استفاده همه بچه ها مهیا شده. لذت ناب تجربه یک تولد مجلل ، بدون زحمت و دردسر در اتاق مهمونی لی لی پوت، شیک ترین، زیباترین و منحصر به فردترین سالن ویژه تولد کودکان در شرق تهران با امکانات ویژه کندی بار و تولد به سبک اروپایی.

مشاهده جزییات ...
بیمارستان تخصصی کودکان مفید

این بیمارستان در سال 1353 ساخته شده و جزو مراکز بهداشتی درمانی وابسته به دانشگاه شهید بهشتی و یکی از بزرگ‌ترین بیمارستان‌های کودکان تهران است. غیر ممکن است کودک شما مشکلی داشته باشد که در بیمارستان مفید به آن پرداخته نشود. در این بیمارستان درمانگاه عمومی اطفال، درمانگاه‌های تخصصی اعصاب اطفال‌، چشم پزشکی اطفال‌، جراحی اطفال و نوزادان‌، دندان‌پزشکی‌، اتاق شیر، آزمایشگاه‌، رادیولوژی‌، فیزیوتراپی و الکتروآنسفالوگرافی و ICU مخصوص نوزاد و کودک وجود دارد. یادتان باشد که این بیمارستان دولتی است و لازم نیست برای درمان کودک‌تان هزینه زیادی پرداخت کنید.

مشاهده جزییات ...
مرکز خرید بهار

مجتمع تجاری بهار یا همان برج بهار

• در زمینه سیسمونی و لوازم کودک و کامپیوتر
• در زمینه لوازم مراقبتی کودک
• در زمینه اسباب بازی
• در زمینه لوازم کامپیوتر
و این مجتمع در محدوده طرح ترافیک قرار دارد

مشاهده جزییات ...
پارک دلفین‌ها

تهران، کیلومترها با دریا فاصله دارد. از آن گذشته در کدام دریا می‌شود از نزدیک دلفین‌ها و شیرهای دریایی را که بالا و پایین می‌پرند تماشا کرد؟

دلفیناریوم برج میلاد، نخستین دلفیناریوم غیر ساحلی در خاورمیانه و مرتفع ترین دلفیناریوم دنیاست. در این پارک چهار شیردریایی وجود دارد که با آموزش‌هایی که به آنها داده شده هم میتوانند نقاشی بکشند، هم عکس یادگاری بگیرند و هم ساز دهنی بزنند و تماشای همه اینها برای بچه‌ها میتواند شادی‌آفرین باشد.

مشاهده جزییات ...